Mielieji

Nuoširdžiai sveikinu Jus visus Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga. Beveik prieš šimtmetį 20 signatarų išdrįso paskelbti tautos valią būti laisva, nepriklausoma valstybe. Mažai kas tikėjosi, kad tai taps realybe, bet į priekį vedė nesibaigiantis tikėjimas, pasiaukojimas ir valios bei sielos stiprybė. Minėdami šią iškilią šventę ir šiandien uždekime vieni kitus tikėjimu, kad sunkiu ir atkakliu darbu, tikėjimu valstybės ateitimi, išsaugosime laisvę ir sukursime gerovę, apie kurią svajojame! Niekada neleiskime baimei, nepasitikėjimui ir įtarumui mus įveikti.

Juk visi mes esame LIETUVA, o Lietuva – tai MES!

 Nuoširdžiai sveikinu Jus visus Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga bei linkiu gražios Vasario 16 –osios šventės Jums ir Jūsų artimiesiems.

 

Centro seniūnijos kolektyvo vardu

Seniūnas Marius Švaikauskas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content