Mielieji,

         sveikinimas-velyku

         

            Šv. Velykos  – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Vieniems – tai pabudimo po šaltos žiemos, kitiems – minčių, sielos apsivalymo metas, tretiems – Kristaus ir širdies prisikėlimo šventė.  Kiekvienam iš mūsų ji prasminga tiek, kiek mes įsileidžiame ją į savo širdis.

          Lai Šv. Velykų rytas mums primena, kad visada turime tikėti gėriu ir tiesa, galvoti ne tik apie save, bet ir apie šalia esantį, padėti neprarasti tikėjimo vienas kitu.

          Šviesos Jūsų namams, skaidrumo mintims, gėrio ir grožio Jūsų darbams! Būkite laimingi sulaukę Šv. Velykų.

 

Centro seniūnijos kolektyvo vardu

Seniūnas Marius Švaikauskas

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content