Mieli Kauno senjorai!

Vasarai atėjus maloniai jus kviečiame prisidėti prie Dienos socialinės globos centro „Demencija“ lankytojų gretų ir pasidžiaugti vasara su jais. Dienos socialinės globos centras „Demencija“ vykdo papildomą lankytojų priėmimą. Dienos centre turiningai leidžiamas laisvalaikis, teikiamos asmens higienos, maitinimo, transportavimo paslaugos, reikalingos asmeniui pagal savarankiškumo lygį. Mūsų dienos centro senjorai dalyvauja renginiuose, edukacinėse programose, vyksta į išvykas, dienos centre žaidžia stalo žaidimus, dainuoja, šoka ir relaksuoja specialistams naudojant aromaterapiją, muzikos ir autogenines treniruotes. Dienos centras veikia kiekvieną darbo dieną nuo 8.00 val. iki 16.45 val.

Vasaros metu organizuojamas užimtumas:

 -Šiaurietiškas ėjimas;

 -Kasdienė mankšta lauke;

 -Kasdienis pasivaikščiojimas Kauno Panemunės pušyne;

 -Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį daržo darbai Panemunės senelių namų sodelyje.

Mielas senjore ar jo artimas kreipkitės į Kauno Panemunės senelių namus, Dienos socialinės globos centrą „Demencija“, Kurtinių g. 1D, tel. 34-54-69, 868904372, el. paštas: [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content