Metalinių garažų naudotojams

Informuojame, kad asmenys, kurie naudojasi nekilnojamo turto registre neįregistruotais, galimai Jums priklausančiais statiniais (garažais), turi nukelti šiuos statinius iki 2017-03-01. Iki numatytos datos nepašalinus garažo bus laikoma, jog garažas neturi savininko/naudotojo ir Savivaldybė nuo nurodytos datos kartu su teisės aktų nustatyta tvarka parinktu rangovu imsis veiksmų dėl tokių garažų (kaip niekam nepriklausančių ar kaip savininko atsisakytų) pašalinimo su visais jame esančiais niekam nepriklausančiais daiktais.

Nurodyti veiksmai bus atliekami siekiant pašalinti aplinką teršiančius, galimai pavojų aplinkiniams keliančius ir be jokio teisinio pagrindo užimančius valstybinę žemę daiktus.

Apie laikino statinio-garažo nukėlimą buvo informuota 2016 metais. Dėl daugiau informacijos prašome kreiptis į Petrašiūnų seniūnija telefonu 37 06 68.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content