LSMU kviečia praleisti šeimos savaitgalį su augintiniais

LSMU Veterinarijos Akademijos Studentų Asociacija jau ketvirtus metus iš eilės organizuoja tradicija tapusį renginį – ,,Šeimos savaitgalis su augintiniais“!

Šių metų gegužės 5-ąją dieną Kauno Santakos parke ir vėl galėsite pamatyti bei susipažinti su įvairiais gyvūnais, lauks smagios pramogos, galvoti priverčiančios užduotys, kurių metu bus įteiktos dovanos šeimininkams bei jų mylimiems augintiniams!

Tęsiame bėgimo su augintiniu tradiciją – galėsite bėgti 1000 metrų „Bayer” arba ištvermingąją 5000 metrų „Hills” distancijas, o nugalėtojai bus apdovanoti nuostabiais rėmėjų įsteigtais prizais! Registracija į bėgimą: http://www.suaugintiniu.lt/begimas/

„Ūkininko kieme“ galėsite susipažinti su karvute Sigute, poniu Zefyru, ožkyte, ežiukais bei kitais jų draugais!

Renginio metu Jūsų laukia įspūdinga programa! Šiemet pirmą kartą matysite žirgų pasirodymą, taip pat akį džiugins ir šunų dresūros mokyklų pasirodymai. Žinoma, bus ir muzikos atlikėjų bei šokių grupių.
O žiūrovams ir jų augintiniams rengsime net 4 konkursus, kurių nugalėtojus apdovanosime prizais: Stilingiausio augintinio, Talentingiausio augintinio, Egzotiškiausio augintinio ir Konkursas „Mes panašūs“! Tad jau galite pradėti ruoštis!

Taip pat renginio metu vyks akcija „Pradžiugink keturkojį“, kurios metu visi norintys galės atnešti ir palikti gyvūnų prieglaudoms reikalingiausių daiktų. O vaikai galės išdažyti prieglaudoms skirtas būdas!

Dar viena renginio naujovė – diskusija „Kodėl šiuolaikinėje Lietuvoje gyvūnai vis dar kenčia?“, kurioje dalyvaus ir žinomi politikos bei valstybiniu įmonių atstovai. Šia diskusija sieksime atkreipti dėmesį į gyvūnų gerovės klausimus Lietuvoje.

Renginyje svečiuosis įvairios gyvūnų globos asociacijos, veterinarijos klinikos, zoologijos sodai ir kiti švečiai, su kuriais tikrai bus įdomu susipažinti!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content