Lietuvos žydų genocido atminimo dienos minėjimas

2021 m. rugsėjo 23 d., ketvirtadienį, 11.00 val. Kauno IX forto muziejus kviečia dalyvauti Lietuvos žydų genocido atminimo dienos minėjime Kauno IX forto memorialiniame komplekse.

Minėjimo metu bus prisimenamas ir pagerbiamas Holokausto aukų atminimas, Kauno Jono Jablonskio gimnazijos mokiniai meniškai skaitys Lietuvos getuose gyvenusių vaikų prisiminimus, vyks kitais metais Kauno IX forto muziejaus ir „Kaunas 2022“ įgyvendinamo projekto ,,Ecce homo: tiems, kurie liko“ pristatymas ir susipažinimas su jame dalyvausiančiais menininkais. Pasibaigus minėjimui dalyviai kviečiami į nemokamą ekskursiją „Holokaustas Lietuvoje“.

 

Renginys organizuojamas atsižvelgiant į galiojančius COVID-19 pandemijos reikalavimus. Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/LWkyN7JxdCoB7Cvh8

 

Renginio organizatorius

Kauno IX forto muziejus

 

Renginio partneriai:

Kauno žydų bendruomenė

Kauno Jono Jablonskio gimnazija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content