Lietuvos valstybės dieną Karo muziejų ir padalinius lankykite nemokamai

Vasario 16-ąją, švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Vytauto Didžiojo karo muziejus ir jo padaliniai (Pogrindžio spaustuvė „ab“ ir Karo technikos ekspozicija) bus atviri nemokamam lankymui.

 

Vytauto Didžiojo karo muziejus (K. Donelaičio g. 64, Kaunas) dirbs nuo 10 iki 17 valandos. Lankytojai galės ne tik apžiūrėti ekspoziciją, pristatančią Lietuvos ir pasaulio karybos istoriją, bet ir dvi šiuo metu veikiančias parodas: „Karo anatomija: Ukraina“ ir „Sąjūdžio Lietuva: žalios žolės galia“.

 

Karo technikos ekspozicijoje (VI fortas, K. Baršausko g. 101, Kaunas) kas valandą vyks ekskursijos, kurių metu lankytojai apžiūrės Kauno tvirtovės VI bei įvairią karinę techniką, kurios didžioji dalis buvo naudota atkurtos Lietuvos kariuomenėje. Ekskursijos Vasario 16-ąją bus nemokamos ir vyks kas valandą nuo 10 iki 15 valandos. Išankstinė registracija į ekskursija telefonu (8-660) 07135.

 

Pogrindžio spaustuvėje „ab“ (Spaustuvės g. 2, Domeikava) rengiamų ekskursijų metu galima pamatyti ir sužinoti, kaip sovietinės okupacijos metais skleistas laisvasis žodis ir kaip jis padėjo priešintis tironijai. Ekskursijos Vasario 16-ąją bus nemokamos, spaustuvėje lankytojai bus priimami nuo 10 iki 17 valandos. Išankstinė registracija į ekskursija telefonu (8-601) 86521.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content