LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS ŠVENTĖ

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Gričiupio seniūnijos gyventojams ši šventė yra ypatinga, nes seniūnijos teritorijoje yra ir Kovo 11-osios gatvė, ir Kovo 11-osios gimnazija, ir asociacija „Kovo 11-osios gatvės bendrija”.

Kovo devintąją šioje gimnazijoje įvyko renginys skirtas Kovo 11-ąjai, kuriame dalyvavo gimnazijos bendruomenė, LR seimo narys Gediminas Vasiliauskas, Gričiupio seniūnė Jolanta Žakevičienė,  Kauno bendruomenės centro „Girsta“ pirmininkė Zinaida Streikienė, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Kauno apskrities skyriaus Centro valdybos narys atsargos kapitonas Ričardas Kešys. Dalyvavusieji pasveikino ir palinkėjo saugoti tai, ką mums padovanojo Kovo 11-oji – LAISVĘ.

Gimnazistai  skaitė Kazio Bradūno eilėraščius „Pokalbiai su karaliumi“, skambėjo atgimimo dainos.

Kovo 11-ąją vyko tradicinė eisena ir minėjimas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kuriame dalyvavo ir Kovo 11-osios gimnazijos bendruomenė drauge su kitomis miesto mokyklomis.

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content