„LIETUVAI- JAUNĄSIAS JĖGAS!‘‘

2017 m. kovo 4 d. Asociacija „Kovo 11-osios gatvės bendrija“ su partneriais organizavo Kovo 11-osios pėsčiųjų žygį „LIETUVAI- JAUNĄSIAS JĖGAS!‘‘, kuris buvo skirtas paminėti Lietuvos globėją Šv. Kazimierą bei Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą.

Žygio atstumai buvo  30 km ir 10 km. Startas prasidėjo  9 00 val. Kauno technikos profesinio mokymo centre (V. Krėvės pr. Nr. 114). Finišas  buvo iki 17 00 val. Kauno Šv. Jurgio kankinio bažnyčioje (Papilio g. Nr. 7).

Šio žygio organizatoriai buvo Lietuvos sąjūdžio Kauno tarybos pirmininkas , asociacijos ,,Kovo 11- osios gatvės bendrija“ prezidentas dr. Raimundas Kaminskas, žygio vadovas Vyčio kryžiaus ordino kavalierius Romas Žemaitis, koordinatorius Vladas Kaftaniukas, meninės dalies organizatorius Romas Eidukevičius bei konsultantas Alvydas Malinauskas.

Šio žygio tikslai ir uždaviniai buvo:  pagerbti šv. Kazimiero atminimą, pagerbti Lietuvos Nepriklausonybės signatarus, kurie palaidoti Kaune ir visoje Lietuvoje, pagerbti žuvusius ir mirusius Lietuvos laisvės kovotojus, pagerbti žydų Holokausto aukas ir jų gelbėtojus Kaune, lankyti piliakalnius esančius Kauno miesto teritorijoje, paminėti LTJS „ Jaunoji Lietuva“ (1927-1940) įkūrimo 90- metį, didinti jaunimo ir visuomenės žinias apie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą, ugdyti jaunimo pilietiškumą ir patriotizmą, kelti jų sąmoningumą, reprezentuoti asociaciją „Kovo 11-osios gatvės bendrija“, skatinti keliauti mėgstančių žmonių vienijimąsi, propaguoti keliavimą pėsčiomis kaip aktyvią, kultūringą ir aplinką tausojančią laisvalaikio praleidimo formą, užtikrinti prasmingą ir turiningą laisvalaikio praleidimą, skatinti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, puoselėti kultūros ir istorines tradicijas, skatinti bendradarbiavimą tarp institucijų, įstaigų, organizacijų, įvairių tautų bendruomenių ir jaunimo organizacijų, tobulinti asmens fizinį ir psichologinį pasirengimą, gebėjimus naudotis žemėlapiais, ugdyti darbo komandoje savybes.

 

 

 

  

    

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content