Lampėdžių bendruomenės centras įgyvendina projektą “Lampėdžių bendruomenės centrui 20 metų!” kviečia į pilates mankštas

Lampėdžių bendruomenės centras įgyvendina projektą “Lampėdžių bendruomenės centrui 20 metų! ” pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos -Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų plano 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Kauno miesto savivaldybėje ir kviečia į Pilates mankštas!

Mankštos vyks kiekvieną darbo dieną nuo lapkričio 3 d. iki gruodžio 20 d. Mankštas ves patyrusi instruktorė Laura. Mankštai prašome jungtis 20 val. per žemiau pateiktą nuorodą:

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content