Lampėdžių bendruomenės centras įgyvendina projektą “Kartu sportuokime, pažinkime Lietuvą ir puoselėkime draustinį“ ir kviečia į pilates mankštas

Kviečiame į Pilates mankštas Lampėdžiuose! Makštos vyks antradieniais ir ketvirtadieniais 20 val. adresu Vytauto g. 10 nuo rugsėjo 13 d. iki gruodžio 20 d. Mankštas ves patyrusi instruktorė Laura. Su savimi turėkite sporto kilimėlį. Ši veikla finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Registracija tel: +370 69885678 arba el.paštu [email protected]

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content