Lampėdžių bendruomenės centras įgyvendina projektą “Kartu sportuokime, pažinkime Lietuvą ir puoselėkime draustinį“ ir kviečia dalyvauti paskaitoje “Mediacijos metodo taikymo galimybės”

2022-11-21 Mediacijos metodo taikymo galimybės
Pirmadienį 2022 m. lapkričio 21 d. 18.30 val. kviečiame dalyvauti paskaitoje “Mediacijos metodo taikymo galimybės”.

Mediacijos metodą Lampėdžų bendruomenei pristatys mediatorės
Asta Sabaliauskienė ir Vaida Valčiukaitė.

Paskaitoje bus pristatomas mediacijos metodas ir diskutuojama apie galimybes taikyti jo principus bendruomenėje.

Mediacija – tai galimybė, neutralaus tarpininko pagalba, išspręsti ginčą taikiai ir taip, kaip norisi patiems. Šiame procese nereikia įrodinėti, kas teisus, kas kaltas, nes ieškoma abiem pusėms tinkamiausio sprendimo. Nuo 2020 m. sausio 1 d. Lietuvoje mediacija yra privaloma, sprendžiant šeimos ginčus (nutraukiant santuoką, pasidalijant turtą ir skolas, priteisiant išlaikymą vaikams ar nustatant bendravimo su jais tvarką,). Metodas taip pat naudojamas siekiant taikiai išspręsti ginčus tarp kaimynų, autoįvykių dalyvių, nesutarimuose su darbdaviais, verslo partneriais, kreditoriais dėl skolų atidėjimo ir pan.

Lauksime visų, norinčių sužinoti apie šį alternatyvų teismui konfliktų sprendimo metodą ir galimybes jį taikyti įvairiose gyvenimo situacijose siekiant taikiai ir efektyviai išspręsti įvairaus pobūdžio konfliktus.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content