Lampėdžių bendruomenė įgyvendina  projektą „Mes už sveiką planetą ir sveikus jos gyventojus”

Vilijampolės seniūnijos Lampėdžių bendruomenė įgyvendina  projektą „Mes už sveiką planetą ir sveikus jos gyventojus”  pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiklos plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“  2020-09-12 apsilankė Lietuvos pajūryje.
Rugsėjo antrąjį savaitgalį Lampėdžių bendruomenės aktyvūs nariai tradiciškai turėjo galimybę apsilankyti prie jūros. Nors lampėdiškius pasitiko vėjuota ir pasišiaušusi jūra, bet pakankamai šiltas oras leido pasidžiaugti pajūrio gamta, kopomis ir kurorto teikiamomis paslaugomis. Bendruomenė du kartus per dieną užsiiminėjo jogos pratimais, važinėjo dviračiais, o vakarais visus linksmino Vytautų grojama muzika bei moterų ansamblio „Laumės pėda“ atliekamos dainos.
Grįžtant nuo jūros bendruomenė apsilankė Kretingos dvaro žiemos sodo oranžerijoje, aplankė Žemaičių parką prie Telšių, bei riedėdami palei Nemuną aplankė Viešvilę, Veliuoną bei Panemunės pilis.


 


Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content