Lampėdžių bendruomenė įgyvendina projektą “Mes už sveiką planetą ir sveikus jos gyventojus”

Vilijampolės seniūnijos Lampėdžių bendruomenė įgyvendina  projektą “Mes už sveiką planetą ir sveikus jos gyventojus”  pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiklos plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“  kviečia į  Pilates mankštas.
Mankštos vyksta Černių namų kieme (Vytauto g. 10) TRIS kartus per savaitę – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19:30 val. ir šeštadieniais nuo 20 val.
Mankštos bus vedamos iki naujų metų. Kai oras atvės, mankštos vyks Černių namų salėje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content