Laiko rezervacija KOMPENSACIJAI GAUTI internetu

Gyventojų patogumui socialinės paramos skyriaus internetinėje svetainėje galima rezervuoti laiką priėmimui pas specialistą piniginei socialinei paramai arba socialinei išmokai gauti. Rezervuoti laiką galima čia>>>.

Primename, kad Centro seniūnijos gyventojai dėl kompensacijos šildymui, piniginės socialinės paramos, vaikų nemokamo maitinimo kreipiasi į socialinės paramos specialistą Žaliakalnio seniūnijoje adresu Partizanų g. 5, tel. pasiteiravimui 8 37 331961.

Centro seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content