Kvietimas švęsti Kauno 612-ąjį gimtadienį.

Vilijampolės vakarinės seniūnijos seniūnaitė Jolanta Mačiulienė solidarizuodamasi su kaimynais iš rytinės seniūnaitijos ir jos seniūnaite Diana Bučinskiene, kviečia Jus visus ateiti į Sąjungos aikštę

šeštadienį 23d. 17.00val. atšvęsti miesto gimtadienį ir ,,Kiemų šventę ,,!

Tie ,kurie nuspręs individualiai pažymėti šią šventę,  seniūnaitės ragina į kiemą ar balkoną išsinešti staliukus su kėdėmis šventinei vakarienei. Papuošti juos baltomis staltiesėmis bei gėlėmis ir draugiškai, bendruomeniškai, saugiu atstumu paminėti skambią Kauno sukaktį.

Šventėje gros ir dainuos, Jūsų kaimynas Paulius Kaminskas.
Nepamirškite kaukių.

Iškilus klausimų dėl šventės organizavimo, noro padainuoti, pašokti, prisidėti prie organizavimo galite skambinti:

 

+37068729463 – Jolanta Mačiulienė /vakarinės seniūnijos seniūnaitė /.


+37067571471 – Diana Bučinskienė /rytinės seniūnijos seniūnaitė/.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content