Kvietimas pasirodyti Kiemų šventėje

 

 

 

 

 

Artėjant Kaunas 2022 antrajam trilogijos veiksmui SANTAKA   „Fluxus Labas!“ turi  gerų žinių bendruomenėms – vienu iš renginio akcentų taps tradicinė Kiemų šventė, puoselėjanti Kauno miesto ir rajono gyventojų bendruomeniškumą!

„Fluxus Labas!“ kviečia ir Jus dalintis savo talentais ir tapti stipraus kultūrinio užtaiso dalimi:

 

 

Šių metų Kiemų šventė Kauno gyventojus ir svečius bendrai kaimyniškai vakarienei kvies gegužės 20 dieną. Nuo Soboro iki požeminės perėjos nusidrieks Kauno bendruomenių, organizacijų, kavinių ir barų stalų upė, dekoruota gėlėmis ir staltiesėmis.

 

 

Bendroje stalų linijoje rikiuosis ir pakylos, skirtos meno kolektyvų ir kultūros atstovų pasirodymams, kurių tarpe norime rezervuoti vietą ir Jūsų talentams! Dalyvavimas Kiemų šventėje puiki proga būti pastebėtiems – šių metų renginyje laukiama daugiau nei 2000 lankytojų, jis bus filmuojamas ir fotografuojamas profesionalų. Šių metų šventėje laukiame su draugyste, bendryste, kaimynyste susijusių pasirodymų ir meninių interpretacijų.

 

 

Prisijunkite bendruomeniško šurmulio Laisvės alėjoje savo pasirodymu – užpildykite trumpą anketą iki balandžio 20 dienos 17:00.

 

Turite klausimų?

Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 | Kaunas – European Capital of Culture 2022
„Fluxus Labas!“ programos komunikacijos koordinatorė

Atsakysim! simona@kaunas2022.eu/862278274

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content