Kvietimas organizuoti aplinkosaugos iniciatyvas savivaldybėje

Žinomiausia aplinkosaugos iniciatyvų organizacija „Mes darom“ jau 16-tus metus kviečia visuomenę susitelkti puoselėjant švarią, sveiką aplinką. Kviečiame jūsų savivaldybę inicijuoti aplinkosaugos akcijas vietinėse bendruomenėse.
Į platformą „Darom kartu“ kviečiame registruotis savivaldybių administracijas, seniūnijas, įmonių kolektyvus, sportininkų komandas, mokyklas, organizacijas ir visus norinčius daryti gerus darbus.
Internetinėje svetainėje www.mesdarom.lt rengiama interaktyvi platforma „Darom kartu“, kurioje bus galima 1) registruoti savo iniciatyvą, prisidedančią prie aplinkos puoselėjimo; 2) rasti dominančią aplinkosauginę iniciatyvą ir joje dalyvauti. Platforma bus paleidžiama 2023 m. kovą ir veiks ištisus metus.
Pavasario kampanijos metu – 2023 m. kovo – gegužės mėnesiais bus įgyvendinama komunikacijos kampanija „Darom kartu“, kurios metu platforma ir joje registruotos iniciatyvos bus viešinamos LRT ir kitais medijų kanalais.
Pasibaigus pavasario kampanijai, bus palaikoma reguliari komunikacija.
Platformos nauda:
● informacinės kampanijos dėka sulauksite daugiau dalyvių jūsų organizuojamose iniciatyvose;
● kadangi patys rengiate savo iniciatyvą, galite išsirinkti jums tinkamą datą ir laiką, skirtingai nei anksčiau organizuotos nacionalinės „Darom“ akcijos metu;
● lengvai prieinama informacija gyventojams apie visas galimybes prisidėti prie aplinkos puoselėjimo;
● stiprinate savivaldybės įvaizdį, socialinę atsakomybę ir ryšį su vietos gyventojais.
Kviečiame informuoti apie jūsų savivaldybės planus rengti akcijas 2023 m. kovo – gegužės mėnesiais el. paštu [email protected] iki vasario 24 d.

VŠĮ „Mes Darom”  informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content