Kvietimas Kauno miesto savivaldybės bendruomenės organizacijas teikti paraiškas

Informuojame, kad jau turime kvietimą ir nuo 2022-06-23 startuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtinta projektų finansavimo, įgyvendinant bandomąjį modelį, programa „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

 Paraiškų teikimo terminas yra nuo 2022-06-23 iki 2022-07-18 (23:59 val.)

Visą informaciją ir kvietimą galima rasti ir Kauno m. savivaldybės internetiniame puslapyje adresu : https://www.kaunas.lt/nevyriausybines-organizacijos/programa-remti-bendruomenine-veikla-savivaldybese/ .

Kvietimas-teikti-paraiškas_Kauno_m_2022 (004)

BO_piloto_aprasas2022 (003)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content