Kvietimas į trijų Karalių šventę

2016 metų sausio 6 dieną Kauno tautinės kultūros centras ragina Kauno miesto bendruomenę iškilmingai pasitikti Tris Karalius, tradiciškai užbaigti Kalėdų laikotarpį ir atsisveikinti su žaliaskarėmis.

Trys Karaliai: Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, lydimi persirengėlių svitos, keliaus Laisvės alėja, Vilniaus gatve į Rotušės aikštę, kur vyks folkloro ansamblių ,,Žaisa“, ,,Kupolė“, „Dailingė“, šokio su ugnimi studijos „Ugnies valdovai“ teatralizuotas koncertas „Trys Karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“.

Miesto vadovai sveikins visus kauniečius ir miesto svečius, Karaliai laimins ir skelbs, kad jau baigiasi kalėdojimo laikas, metas vėl kibti į darbus.

Ateikite linksmai pasibūti!

 

Rengėjai:

Kauno miesto savivaldybė

Kauno tautinės kultūros centras

 

2016 m. sausio 6 d., trečiadienis, 16.30 val. Trijų karalių eisena nuo S.Daukanto g. ir Laisvės al. sankirtos Laisvės alėja, Vilniaus gatve į Rotušės aikštę.

Rotušės aikštėje:

17.30 val. Koncertas ,,Trys karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“.

Dalyvauja folkloro ansambliai ,,Žaisa“, ,,Kupolė“, šokio su ugnimi studija „Ugnies valdovai“.

17 – 20 val. Atsisveikinimo su Kalėdų eglutėmis akcija.

 

Renginys nemokamas

Informacija: www.ktkc.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content