Kvietimas į „Tautos namai’ rengiamą amatų ir knygų mugę ŠARKA 2017

Pirmąjį balandžio šeštadienį Kauno kultūros centre „Tautos namai“ organizuojama papuošalų, aksesuarų ir knygų šventė – edukacinė mugė „ŠARKA“.

Įvairiose centro erdvėse vyks knygų pristatymai, susitikimai su kūrėjais, edukaciniai užsiėmimai, veiks dirbtuvėlės.
Renginyje pačiais įvairiausiais papuošalais bei aksesuarais galės džiaugtis ir puoštis visi – pradedant kūdikiais ir baigiant senjorais.

Mėgėjų susibūrimas ir profesionalų dalyvavimas pasiūlys didelę kainų įvairovę.
Puošimės, mokysimės, pramogausime – balandžio 1 dieną, nuo 12 iki 17 val.

Renginio programoje

Balandžio 2-ąją minima Tarptautinė vaikiškos knygos diena, kuomet vyrauja tradicija padovanoti vaikams knygelę. Ši diena pasirinkta ne šiaip sau – tai pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno gimtadienis. Šią dieną daugybėje šalių rengiamos vaikų ir jaunimo literatūros savaitės, konkursai, parodos, konferencijos.

Šventės „Šarka“ staigmena – nuotaikingas vaikų kolektyvų koncertas „Mes iš pasakų šalies“, skirtas Hanso Kristiano Anderseno gimtadieniui. Dalyvaus vaikų dainos ir šokio studijos „Tu ir Aš“, „Svajonių gija“, „Vaidilutė“, neoklasikinio šokio teatras „Releve“,  vaikų liaudiškų šokių kolektyvas „Šėltinis“. Programą ves Edvinas Vadoklis ir Kauno Kazio Binkio teatro personažai.

12 val. Jaunuosius skaitytojus ir jų tėvelius susitikti kviečia poetės Zenė Sadauskaitė, Zita Gaižauskaitė bei Vaikų literatūros muziejaus vadovė Daiva Šarkanauskaitė.

13 val.- su mugės svečiais bendraus bibliofilas, kolekcininkas Vidmantas Staniulis. Tema – „Reformacija. Lietuvių raštijos pradžia”.

14 val. rašytojas Laimonas Inis pristatys sakmių ir legendų knygas, kalbės tema „Nuo M. Mažvydo „Katekizmo“ iki…“. Skiriama šių metų – Kalbos, kultūros tematikai.

Šventėje dalyvaus Pasaulio lietuvių kultūros, mokslo ir švietimo centras, PLC leidykla. Bus pristatomos naujausios leidyklos autorių knygos.

15 val. Knygos „Kariesas, ėduonis ir Domo dantukai“ autorė Šarūnė Baltrušaitienė kvies tėvelius ir jaunuosius skaitytojus į pažintinės knygelės sutiktuves.

„Knygų erdvės“ koordinatorė Dalia Poškienė.
Lietuvos universitetų moterų asociacijos (LUMA) prezidentė, XXVII knygos mėgėjų draugijos pirmininkė, LŽS narė.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content