Kvietimas į Kauno miesto Žaliakalnio vietos plėtros projektų vykdytojų mokymus

Kauno miesto Žaliakalnio vietos veiklos grupė kviečia Kvietimo Nr. 1 Kauno miesto Žaliakalnio vietos plėtros projektų vykdytojų ir jų partnerių atstovus į mokymus.

Mokymuose kviečiami dalyvauti tik šių organizacijų atstovai: Kauno Kristaus prisikėlimo parapijos; Bendruomenės centro „Žaliakalnio aušra“; Motinos ir vaiko labdaros-paramos fondo „Aušta“; Kauno kolegijos; VšĮ Gražinkime Kauną; UAB „Ekopievos“; VšĮ „InoPro LT“; UAB „Verslo mokymo centras“; VšĮ „Koučingo klubas“.

Mokymai vyks 2018 m. spalio 2, 4, 17 ir 18 dienomis nuo 13.00  iki 16.00 val.

Kviečiame registruotis el. paštu [email protected], nurodant mokymų dalyvio vardą, pavardę ir atstovaujamą organizaciją.

Detalesnė informacija apie mokymų turinį pateikta Mokymų programoje Mokymų programa

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content