KVIETIMAS DALYVAUTI PROJEKTE „NORIU DIRBTI KAUNE“

Kviečiame darbingo amžiaus asmenis, esančius socialinėje atskirtyje dėl to, kad elgetauja, valkatauja, piktnaudžiauja alkoholiu, narkotinėmis, psichotropinėmis ar toksinėmis medžiagomis, yra priklausomi nuo azartinių lošimų, yra įsitraukę ar linkę įsitraukti į nusikalstamą veiklą, yra patyrę ar kuriems kyla pavojus patirti psichologinę, fizinę ar seksualinę prievartą, smurtą šeimoje ir yra iš dalies ar visiškai netekęs gebėjimų savarankiškai rūpintis asmeniniu (šeimos) gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime.

 

Projekto tikslas – Padėti Kauno mieste gyvenantiems socialinės rizikos asmenims integruotis į darbo rinką bei įsitvirtinti joje, suteikiant jiems socialinę ir darbinę reabilitaciją bei emocinę pagalbą.

 

Projekto tikslinė grupė – 14 Socialinės rizikos asmenų;

 

Numatomos veiklos vienam projekte dalyvaujančiam soc. rizikos asmeniui:

  • Individualūs susitikimai su asmeniniu asistentu – mentoriumi: socialinių, darbinių įgūdžių ugdymui ar atkūrimui bei emocinei pagalbai. (4 individualūs susitikimai po 4 val.);
  • Individualios asmeninio asistento motyvavimo dirbti konsultacijos. (2 individualios konsultacijos po 3 val.);

 

  • Darbinių gebėjimų atkūrimas ir naujų išugdymas bei palaikymas sukurtoje imitacinėje darbo vietoje. (2 užsiėmimai po 4 val.);
  • Asmeninė asistentė-pasichologė teikianti emocinę pagalbą projekto dalyviams, stiprinanti asmenų gebėjimus įveikti bedarbystės poveikį bei įveikti emocinius sunkumus, stiprinti asmenų pasitikėjimą savimi. (2 individualios psichologo konsultacijos po 2 val.).

 

 

UŽSIĖMIMAI vyks Kaune, Savanorių pr.1, (3-čiame aukšte).

Preliminarus užsiėmimų tvarkaraštis: 2017 m. rugsėjo, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 26, 27, 28 dienomis.

Visi užsiėmimai – NEMOKAMI, išlaidos dengiamos iš projekto lėšų. Su dalyviais pasirašomos dvišalės projektinio dalyvavimo sutartys.

 

Registracija: Soneta Ivanovė: [email protected]; tel: 8 (37) 208331

 

           

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content