KVIETIMAS

Kviečiame Jus atvykti š.m. gegužės 15 d 17 val. ant Veršvų piliakalnio, prie degančio aukuro švęsti žiedais pasidabinusios santarvės ir meilės deivės Mildos šventę . Renginį sveikins”Santakos” Romuvos vaidilė Danutė Jesilionienė su baltiškos tradicijos programa, poezijos eiles deklamuos bendruomenės narės: Danutė Rukštelytė Blėkienė, Ona Jakubonienė,Teresėlė Varnagirienė, ji šiai progai sukūrusi poemą”Meilė Mildai” ir jos vadovaujamas etnografinis”Sūduva”” atliks jų pačių meilės tema sukurtas dainas.

Šia proga bus aptarta rašytojo Petro Vaičiūno 1920 m.Tilžėje išleista paveldosauginė knyga „MILDA, MEILĖS DEIVĖ”

Renginio dalyvių kviečiame prisidėti prie Mildos šventės poezijos posmais ar kita menine programa, o ypač atvykusias Mildos vardą turinčias moteris, jos renginyje bus išskirtinai pagerbtos. Renginį ves ir mintimis apie skaitytą knygą dalinsis bendruomenės pirmininkė Stasė Mickutė.

Renginio pabaigoje šventės proga būsite vaišinami Mildos kepiniais ir žolelių arbata surinkta nuo Veršvų piliakalnio.

Maloniai kviečiame dalyvauti

Renginio organizatoriai

KAUNO ETNINIO PAVELDO BENDRUOMENĖ “KAUNO VERŠVA”

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content