Kviečiami savanoriai prisijungti prie organizuojamos socialinės akcijos

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia prisijungti savanorius prie organizuojamos socialinės akcijos, skirtos Savižudybių prevencijos dienai paminėti.

 

Ko ieškome? Savanorių, kurie persirengtų juodais kostiumais bei šalia einančių savanorių, kurie dalintų informacinius lankstinukus apie pagalbos teikėjus savižudybės krizę išgyvenantiems asmenims.

 

Apie renginį:  Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja socialinę akciją, skirtą Pasaulinei savižudybių prevencijos dienai paminėti. Šia akcija bus siekiama atkreipti dėmesį į savižudybės rizikoje esančius asmenis bei plačiau informuoti miestiečius apie pagalbos galimybes Kaune. Penktadienis prasidės socialine iniciatyva, kuomet tamsius žmonių siluetus įkūnijantys statistai vaikščios centrinėmis miesto gatvėmis. Jie primins ne tik išėjusiuosius, bet ir tuos, kurie kiekvieną dieną yra tarp mūsų, galbūt apimti nevilties ir kamuojami minčių apie pasitraukimą. Socialinę akciją užbaigs „Auros“ pasirodymas Aleksoto apžvalgos aikštelėje. Šia akcija siekiame miestiečius skatinti kreiptis pagalbos ir leisti jiems padėti, kai yra išgyvenamas sunkus laikotarpis. Daugiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/992182724896124?ref=newsfeed

 

Kada?  Rugsėjo 10 d. (penktadienis), laikas 11:30-14:00. 12 val. pajudės grupelės (po 8-10) juodais kostiumais apsirengusių savanorių iš Centro link Aleksoto kalno papėdės.

 

Socialinės inciatyvos eiga: 12:40 susitiksime Aleksoto laiptų papėdėje, kur vyks fotosesija, fotografuos Kauno miesto savivaldybės fotografai bei žurnalistai. Po fotosesijos kilsime į kalną ir 13 val. įvyks šokio teatro „Aura“ pasirodymas vainikuojantis šią akciją. Po pasirodymo (apie 13:30) judėsime atgal link pirminio susirinkimo taško.

 

Norintys dalyvauti kviečiami registruotis: https://forms.gle/NMV9BQrvRLiqWR746

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content