Kviečiame vykti į Valstybės pažinimo centrą – NEMOKAMAI

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras kartu su LR Prezidento kanceliarijos struktūriniu padaliniu Valstybės pažinimo centru vykdo projektą „Pilietiška asmenybė – stipri valstybė“ skirtą Kauno miesto bendruomenei ir kviečia nemokamai vykti į Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos struktūrinį padalinį Valstybės pažinimo centrą. Dalyviai turės galimybę:
– Dalyvauti interaktyviose kultūrinėse – edukacinėse veiklose
– Susipažinti su demokratiškos valstybės veikimu ir jos institucijomis
– Sužinoti daugiau apie piliečių galimybes ir pareigas dalyvauti valstybės kūrime ir valdyme
– Sužinoti, kokiais būdais galima spręsti visai visuomenei, vietos bendruomenei aktualias problemas ir kt.
Iš Kauno pedagogų kvalifikacijos centro, Vytauto pr. 44, išvykstama vasario 8 d. 8.00 val., vasario 14 d. 10.00 val., vasario 17 d. 10.00 val.
Projektas finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos Kultūros fondo lėšomis.

Būtina išankstinė registracija tel. 32 42 11, el.p. [email protected], atsakingas asmuo Kauno pedagogų kvalifikacijos centro metodininkė Ginta Augustauskaitė. Vietų skaičius ribotas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content