Kviečiame Vilijampolės seniūnijos gyventojus prasidėjus pavasariui, nepamiršti savo gyvenamųjų namų fasadų!

Nors Kaune pilnu tempu vyksta fasadų restauravimo, kelių remonto ir kitos miesto tvarkymo programos, tačiau vis dar susiduriama su apleisto ir neprižiūrimo nekilnojamo turto problema.

 

Kaune vis dar yra nemažai apleistų ir griūvančių individualių, 1-2 butų statinių, kurių būklė nesikeičia jau daugybę metų. Apleisti, neprižiūrėti pastatų fasadai nepuošia miesto. Deja, tačiau namo išorė gali būti ne tik nemaloniu vaizdu, tačiau ir tapti pavojingu sveikatai. Fasado pažeidimuose neretai kaupiasi drėgmė ir pelėsis, galintis sukelti rimtų sveikatos problemų. Pasirūpinus fasadu, bus galima ilgai džiaugtis estetiška ir sveika aplinka bei užtikrinti sustiprinti namo apsaugą.

 

„Visi norime gyventi tvarkingame mieste, todėl kiekvienas turime už tai prisiimti bent dalį atsakomybės. Vien tik savivaldybės pastangų čia nepakanka – reikalingas ir pačių pastatų savininkų supratimas, noras tvarkytis. Yra daug gerų pavyzdžių, kaip seni, neprižiūrėti pastatai atgimsta naujai ir prisideda prie gražesnio Kauno veido. Deja, bet dar likę nemažai ir tokių, kurie vengia tvarkytis ir savo apsileidimu bjauroja visą aplinką.“ – Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

 

Tad kviečiame Vilijampolės seniūnijos gyventojus prasidėjus pavasariui ir laukiant šilumos ir vasaros, nepamiršti savo gyvenamųjų namų fasadų, aplinkos – juos puoselėti ir prižiūrėti, kad apleisti, aptrupėję fasadai nedarytų gėdos nei miestui, nei statinio savininkui!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content