Kviečiame teikti seniūnaičių kandidatūras į Naujasodžio seniūnaitiją!

Nuo rugsėjo 17 d. Naujasodžio seniūnaitijos gyventojai ir seniūnaitijoje veikiančios bendruomeninės organizacijos gali siūlyti kandidatus Naujasodžio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimams.

Kandidatų į seniūnaičius registracija vyks 2019 m. rugsėjo 17–30 d. imtinai.

Norėdami pasiūlyti kandidatą į seniūnaičius, seniūnijos gyvenantojai ar bendruomeninės organizacijos gali teikti siūlymą seniūnijai. Prie jo reikia pridėti kandidato gyvenimo aprašymą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją ir patvirtintą susirinkimo protokolo kopiją, jei kandidatą siūlo bendruomeninė organizacija. Kandidatu į seniūnaičius gali būti siūlomi tik pilnamečiai gyventojai, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jų kandidatūra siūloma.

Rinkimai vyks 2019 m. spalio 9 d. 18 val. gyventojų susirinkimo metu Elektrėnų g. 12 (Kauno miesto priešgaisrinė gelbėjimo valdyba); informacija tel. 37 06 68.

Daugiau informacijos apie rinkimus ir kandidatus rasite interneto svetainėje adresu http://seniunaiciai.kaunas.lt

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content