Kviečiame nemokamai pasitikrinti cukraus kiekį kraujyje.

Lapkričio 28 d.  kviečiame pasitikrinti cukraus (gliukozės) kiekį kraujyje profilaktiškai nemokomai. Tyrimai bus atliekami Gričiupio seniūnijoje (Gričiupio g. 11) nuo 11:00 -14:30 val. Jums tyrimus atliks Kauno diabetikų bendrija „Aronija“ tel. 8 688 32598.

Kviečiame visus pageidaujančius, o ypač turinčius rizikos veiksnių dėl diabeto:
kurių kūno svoris pernelyg didelis;
giminėse yra sergančių c. diabetu;
padidėjęs arterinis kraujospūdis;
aukštas cholesterolis;
jaučiantiems dažną troškulį;
turintiems kitų sveikatos sutrikimų.

Be to patartina tyrimus atlikti savo pačių kontrolei. Kasmet Lietuvoje paplitimas  – virš 109 tūkst. vien 2-ro tipo diabeto, t.y. kas 20-tam žmogui ši klastinga liga sutrikdo sveikatą, o žmogus pats apie tai sužino tik žymiai vėliau, kai simptomai išaiškėja dėl galimų sunkių komplikacijų. Pažymėtina, kad pasaulyje diabetas plinta kaip epidemija, ne tik trikdydamas gyvenimą, bet ir sukeldamas žmogui sunkių padarinių. Kas 6 sekundes pasaulyje nuo diabeto miršta vienas žmogus , gal būt  dėl pavėluotos diagnostikos.

Linkėdami būti sveikiems kviečiame pasinaudoti šia paslauga nemokamai.
Bendrijos pirmininkė Genovaitė Vrotniakienė 2018 11 21

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content