Kviečiame naudotis elektroninėmis paslaugomis

Lietuvoje įsitvirtinančios elektroninės paslaugos prisideda ne tik prie valstybės gerovės kūrimo, bet ir sudaro sąlygas mums visiems kasdienius reikalus tvarkytis daug paprasčiau. Vilijampolės seniūnija kviečia aktyviai naudotis sukurtomis elektroninėmis paslaugomis ir pateikti prašymus deklaruojant  gyvenamąją vietą ar išvykimą iš Lietuvos Respublikos, bei užsakant įvairias pažymas. Norėdami naudotis e. paslaugomis, vartotojai turi patvirtinti savo asmens tapatybę, prisijungę vienu iš siūlomų būdų: per e. bankininkystę ar kitomis su elektroninės atpažinties priemonėmis .

Gyventojams  užsakant pažymą elektroniniu būdu nebereikia pateikti papildomų dokumentų ar duomenų, kurie yra saugomi valstybės informacinėse sistemose ir registruose (pvz., VĮ Registrų centro, Sodros ir pan.), nes sukurti technologiniai sprendimai suteikia galimybę Savivaldybės darbuotojams visą reikalingą informaciją gauti iš šių registrų automatiniu būdu.

 

Deklaruoti gyvenamąją vietą, užsisakyti pažymas, charakteristikas ar teikti prašymą dėl asmens duomenų naikinimo ar keitimo elektroniniu būdu galima:

Užsakyti šeimos sudėties pažymą galima:

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content