Kviečiame naudotis elektroninėmis paslaugomis

Siūlome aktyviau naudotis elektroninėmis paslaugomis deklaruojant  gyvenamąją vietą ar išvykimą iš Lietuvos Respublikos, bei užsakant pažymas. Norėdami naudotis e. paslaugomis, vartotojai turi patvirtinti savo asmens tapatybę, prisijungę vienu iš siūlomų būdų: per e. bankininkystę ar kitomis su elektroninės atpažinties priemonėmis .

 

Deklaruoti gyvenamąją vietą, užsisakyti pažymas ar teikti prašymą dėl asmens duomenų naikinimo  elektroniniu būdu galima:

 

Primename, kad jei Jūsų deklaruotos gyvenamosios vietos adresas nėra tikslus galite susidurti su šiais nesklandumais:

  • Susidursite su nesklandumais naudojantis elektroninėmis paslaugomis;
  • Nepasieks laiškai, siuntos ar kita jums svarbi informacija (susijusi su pensijomis, pensininko pažymėjimais, išmokomis, kaimyniniu teritorijų statybos planais ir kt.)
  • Medikai ar ugniagesiai gali užtrukti ieškodami nelaimės vietos
  • Nepasieks svarbūs kitų institucijų (pvz., teismų, antstolių, policijos ir kt.) laiškai.

 

Pasitikrinti galite ar jūsų deklaruotos gyvenamosios vietos adresas yra tikslus : https://www.registrucentras.lt/tikrinti-adresa/

Prašymai patikslinti deklaruotos gyvenamosios vietos duomenis yra teikiami seniūnijai pagal gyvenamosios vietos adresą.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content