Kviečiame kartu paminėti 1991-ųjų Sausio įvykius

Vytauto Didžiojo karo muziejus tradiciškai kviečia paminėti Karo technikos ekspozicijoje (Kauno VI forte, K. Baršausko g. 101) 33-iąsias Sausio 13-osios metines ir prisiminti tragiškų 1991-ųjų įvykių. Šiems įvykiams paminėti skirtas renginys „Laisvės liepsna“ vyks 2024 m. sausio 12 d. 18 val. Jo metu pasižadės Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo 2-osios rinktinės jaunieji šauliai ir prisieks šauliai, prisiminimais dalinsis rinktinės vadas Vytautas Žymančius, skambės folkloro ansamblio „Kupolė“ atliekamos patriotinės dainos, degs atminimo laužas, vaišinsimės karšta arbata.

 

Renginio lankytojai taip pat galės pasivaikščioti ir apžiūrėti forto mūrus ir karinę techniką vėlyvo žiemiško vakaro šviesoje.

 

Ateikite, atsiveskite draugų, artimuosius. Prie laisvės liepsnos sušilkime kartu!

Vytauto Didžiojo karo muziejaus renginys

Vytauto Didžiojo karo muziejaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content