Kviečiame į Žaliakalnio šaškių ir šachmatų turnyrą

Šių metų lapkričio 23 d. 17.00 val. Kauno aklųjų ir silpnaregių centre, Savanorių pr. 206, Kaune, organizuojamas  Žaliakalnio šaškių ir šachmatų turnyras, skirtas Žaliakalnio taurei laimėti.

Domitės šaškėmis, šachmatais, strateguojate, esate įgudęs žaidėjas – prisijunkite prie mūsų ir sudalyvaukite šaškių ir šachmatų turnyre.

Būtina išankstinė registracija telefonu +370 672 46320, Juozas Miliauskas

 

Organizatorius: Žaliakalnio bendruomenės centras „Spindulys“

Projektas: „Žaliakalnio gyvenamosios bendruomenės savarankiškumo skatinimas“

Projekto veiklas remia LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content