KVIEČIAME Į VYTAUTO LANDSBERGIO-ŽEMKALNIO PARODOS ATIDARYMĄ.

KVIEČIAME Į VYTAUTO LANDSBERGIO-ŽEMKALNIO PARODOS ATIDARYMĄ

Balandžio 1 d. (penktadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje (K. Donelaičio g. 64, Kaunas) įvyks parodos „Vytautas Landsbergis-Žemkalnis. Lietuvą ginti ir statyti“ atidarymas.

Atidarymo metu bus pristatytas vieno žymiausio Lietuvos architekto, Nepriklausomybės kovų dalyvio, savanorio Vytauto Landsbergio-Žemkalnio architektūrinis ir karinis palikimas – asmeniniai daiktai, garso įrašai ir kita.

Parodos atidaryme dalyvaus ir pasakojimais apie V. Landsbergį-Žemakalnį pasidalins prof. Vytautas-Landsbergis ir Birutė Landsbergytė.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content