Kviečiame į tautodailininkės Daivos Nevardauskienės parodą ,,Sugrįžimas“ Žaliakalnio seniūnijoje

,,Baigusi Kauno J. Naujalio vidurinę meno mokyklą, nuėjau kitu keliu – studijavau Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete ir visą gyvenimą dirbau Panemunės bibliotekoje, dalyvavau visuomeninėje veikloje, bet visuomet su meile žvelgdavau atgal – į tuos spalvų ir linijų pilnus laikus.
Bibliotekoje surengiau daugybę pačių įvairiausių parodų, sutikau daug kūrybingų žmonių, kurie skatino mesti sau iššūkį – sugrįžti prie savo svajonės piešti“…

Paroda veikia Žaliakalnio  seniūnijos salėje (Partizanų g.5 )  gegužės 4 d. – birželio 5 d.

Tautodailininkė Daiva Nevardauskienė

Akimirkos iš parodos atidarymo.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content