Kviečiame į seniūnaičių rinkimus

 

 

SENIŪNAITIS – bendruomenės išrinktas asmuo, atstovaujantis vietos gyventojų interesus seniūnijoje, savivaldybės institucijose ar valstybės įstaigose. Visuomeniniais pagrindais veikiantis seniūnaitis renkamas 4 metams.

Informuojame, kad  seniūnaičių rinkimai jau prasidėjo. I- turas rugsėjo 18-22 dienomis. Balsavimas baigiasi 22 dieną 12 val. Seniūnaičiai renkami seniūnaitijos gyventojams balsuojant raštu Vilijampolės seniūnijos patalpose A. Stulginskio g. 61 adresu  ar elektroninio ryšio priemonėmis tinklapyje – https://seniunaitijos.kaunas.lt/  .

Neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, sukakę 70 metų ir vyresni, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų laikotarpiu į seniūniją iš anksto (rugsėjo mėn. 18-19 d.) užsiregistravę tel : (8-37) 26 06 30 gali balsuoti ir namuose.

Daugiau informacijos: https://seniunaitijos.kaunas.lt/

Balsavimas vyks Vilijampolės seniūnijos patalpose A. Stulginskio g. 61, Kaunas, rugsėjo 18-22 d. d. imtinai: 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content