Kviečiame į seminarą „Kaip išlikti sveikam”

Balandžio 6 d. 18 val. „Aušros“ bibliotekoje (Aušrosg. 37) vyks seminaras „Kaip išlikti sveikam“.

Nuovargis, nepilnavertė mityba, užterštas oras, stresas, rūkymas, psichologinė sveikata yra rizikos veiksniai, kurie silpnina mūsų organizmą ir niekais paverčia jo apsaugos nuo ligų skydą – imunitetą. Kaip apsisaugoti ir išlikti sveikam.

Programa

* Šiuolaikinė sveikatos samprata.

* Kiek mūsų sveikatą įtakoja genetika, paveldimumas.

* Profilaktika.

* Ar įmanoma su maistu gauti visus reikalingus vitaminus ir mineralus.

* Reikia ar nereikia naudoti vitaminų ir mineralų kompleksus kiekvieną dieną.

* Kuo skiriasi natūralūs vitaminai nuo sintetinių.

* Nutrilaitas ir jo ideologija.

* Simptomai perspėjantys apie vitaminų ir mineralų trūkumą organizme.

* Kas yra Folio diagnostika. Folio diagnostikos profilaktikos privalumai.

Šis metodas per trumpą laiką leidžia įvertinti visų organizmo sistemų funkcinę būklę. Be to, pakitimai, tiriant R. Folio metodu, gali būti pastebimi jau ankstyvose ligų stadijose, net ir tuo metu, kai dar nėra išreikštų klinikinių ligos požymių. Šiuo būdu gali būti nustatomi ir alergenai bei lėtinių infekcijų sukėlėjai, parenkami vitaminai, mineralai, testuojami maisto produktai, kosmetinių priemonių tinkamumas.

* Klausimai.

Seminaro trukmė 2 val.

Galimybė išsitirti Folio metodu!

LEKTORĖ IRENA BAGASLAUSKIENĖ 1995 m. įgytas aukštesniojo medicinos mokslo diplomas. 2005 m. baigtos Folio diagnostikos studijos, alternatyvioji medicina – išduotas Lietuvos dr. R.Folio elektroakupunktūros asociacijos sertifikatas. Tobulinosi ir kėlė kvalifikaciją Folio diagnostikos srityje kuriuos vedė specialistai iš Rygos. Folio diagnostiką pradėjo taikyti nuo 2005 m. Nutrilite diplomas – išduotas 2010 m. Amway academy.

 

BC Žaliakalnio aušra informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content