Kviečiame į renginį, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui ir Kovo 11-jai

Kovo 7 d. 16 val. maloniai kviečiame į renginį, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui ir Kovo 11-jai.

Programoje: susitikimas su knygos „Klyksmas vaiduoklių mieste“ autoriumi Siegfrid Gronau ir romano „Raudonos pelytės“ autore Jutta Noak.

Rūtos Urbelienės ir Karaliaus Mindaugo  profesinio mokymo centro mokinių parodos „Ženklai ir simboliai: šaltoji batika“ pristatymas. Dalyvaus LPKTS Valdybos pirmininkė Rasa Duobaitė-Bumbulienė, knygų leidėjas – Pasaulio lietuvių kultūros, mokslo ir švietimo centro direktorius Valdas Kubilius, knygų  ir parodos autoriai, LPKTS Kauno filialo nariai,  XXVII knygos mėgėjų draugijos nariai. Renginio vedėjai – Dalia Poškienė, Valdas Kubilius.

Maloniai laukiame Jūsų

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, Laisvės al. 39

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content