Kviečiame į renginį prie Veršvų piliakalnio!

Kviečiame į renginį prie Veršvų piliakalnio!

„Ralio startas prasideda iš bet kurios Lietuvos vietos. Visais motociklais. Visais keliais. Per vieną dieną. Kiekviena komanda atranda savo maršrutą per 30+ kultūros paveldo ir istorinių objektų. Komanda, suplanavusi ir įveikusi turiningiausią kelionę, laimi. Finišas Birštono miesto centre.

Ralio objektai ves partizanų, krašto gynimo, šimtmečio, piliakalnių, reformacijos, tautinio kostiumo keliais. Taip pat kelionėje lauks mažosios kultūros sostinės.

Todėl vienas iš įskaitinių ir lankytinų objektų yra pasirinktas ir Veršvų piliakalnis, kaip vienas iš seniausių ir istoriškai įdomiausių Lietuvos piliakalnių, kurio kilmės amžius siekia net akmens amžių. Taigi, nepatingėk, apsilankyk čia ir tu bei sužinok ne tik apie įdomius motociklus ar jų dalyvius, bet ir susipažink su savo šalies istorija per kultūros paveldo objekto aplankymą.

TAIP MES JAU PASITINKAME VALSTYBĖS ŠIMTMETĮ. O TU?

#Švęsk #Kurk #Pažink

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content