Kviečiame į renginį „Meno piknikas“

„Meno piknikas“ renginio dalyvius kvies siekti Lietuvos rekordo

Rugsėjo 11 d. Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto teritorijoje, gerai žinomoje kaip Pelėdų kalnas (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas), nuo 14 iki 22 val. šurmuliuos Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus organizuojamas renginys „Meno piknikas“, kurio tikslas – miesto viešąsias erdves transformuoti į meno galeriją, interaktyviai pristatyti meno kūrimo procesą.

Kiekvienas „Meno piknikas“ yra vis kitoks – šiais metais jis nustebins pats tapdamas meno kūriniu. Dailininkai kviečia miestiečius dalyvauti šio kūrinio kūrimo procese ir kartu užfiksuoti Lietuvos rekordą.

Renginio šūkis: „Su pledais pas pelėdas!“, primena kiekvienam dalyviui atsinešti kuo spalvingesnį pledą – jis žymės jūsų buvimo vietą meno kūrinyje, pasikvieti draugų, atsivesti augintinį ir, žinoma, nepamiršti vaišių, kuriomis pasidalintumėte su kaimynu. Pelėdų kalnas virs improvizuotomis meno dirbtuvėmis, miesto galerija, o dalyviai ir aplinka – nuolatos kintančio unikalaus meno kūrinio dalimi.

Dešimt valandų nenutrūkstamo fotografavimo iš paukščio skrydžio susilies į filmą, priminsiantį unikalaus landšafto ir miestą kuriančių žmonių bendrystę. Kaip sako organizatoriai, meno lauke svarbus kiekvienas menininko, kantraus žiūrovo, smalsaus praeivio judesys. „Meno piknike“ taip pat laukia unikalūs meniniai veiksmai, ledo skulptūros, laužai, naktinis kinas.

Muzikinį foną renginyje kurs:

16.00 val. – legendinės „Aitvarų“ grupės veteranai Kęstutis Ignatavičius (vokalas, gitara) ir Vladimiras Teluchinas (multiinstrumentalistas);

18 val. – geros muzikos ambasadoriaus DJ Ericho vinilai.

 

 

Renginio programa:

14.00 val. Stiklo meno parodos „Šauksmas“ (kuratorė Sigita Grabliauskaitė) atidarymas „Pelėdų kalno“ galerijoje

15.00–22.00 val. nepertraukiama fotosesija. Rekordinės „Meno pikniko“ kompozicijos kūrimas

17.00 val. ledo skulptūros kūrimas

21.00–23.00 val. Naktinis kinas

Sekite informaciją Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus „Facebook’o“ paskyroje

„Meno piknikas“ renginio dalyvius kvies siekti Lietuvos rekordo

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje. Renginio dalyviams primename laikytis rekomendacijų dėl COVID – 19 atvirose erdvėse, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo, pagal galimybes dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones. 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content