KVIETIMAS VIEŠOSIOMS DISKUSIJOMS DĖL KAUNO MIESTO STRATEGINIO PLĖTROS PLANO IKI 2030 METŲ

2021 07 08 Kvietimas

Maloniai kviečiame Jus, seniūnaičius, bendruomenės narius registruotis ir dalyvauti nuotoliniuose susitikimuose – diskusijose:

  1. liepos 27 d., antradienį, kviečiami dalyvauti Aleksoto, Panemunės, Šančių ir Petrašiūnų seniūnijų gyventojai. Numatoma diskusijos pradžia – 16 val.
  2. liepos 29 d., ketvirtadienį, kviečiami dalyvauti Centro, Žaliakalnio bei Vilijampolės seniūnijų gyventojai. Numatoma diskusijos pradžia – 16 val.
  3. rugpjūčio 3 d., antradienį, kviečiami dalyvauti Eigulių, Dainavos, Gričiupio ir Šilainių seniūnijų gyventojai. Numatoma diskusijos pradžia – 16 val.

Registruotis galite pasinaudojant šia nuoroda  https://forms.office.com/r/sLEaUvGctM  iki 2021-07-23.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content