Kviečiame į Meno pikniką

Maloniai kviečiame jus, jūsų šeimos narius ir jūsų draugus į pasimatymą ant Pelėdų kalno (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas) rugsėjo 28 d. (penktadienį) vyksiančiame MENO PIKNIKE Jūsų lauks visą dieną besitęsiantys meno įvykiai: tapymas natūroje, gyva muzika, poezijos skaitymai, meno viktorina, video kūrinių peržiūros, parodų atidarymai, įvairių meno sričių išraiškos priemonių pristatymai ir galimybės pabandyti kurti patiems!

Daugiau informacijos ir renginio programa – priede.

Registruoti komandas dalyvauti meno viktorinoje galite čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSckHipw_Y-XBvUafEYcqM7Z7Jt80vjv0_nujosRyaEzFWES9A/viewform

 

Renginio organizatorius Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyrius

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content