Kviečiame į ekskursiją „Kaunas – dizaino miestas: Aplink Tvirtovės alėją”

Kviečiame į  ekskursiją „Kaunas – dizaino miestas: Aplink Tvirtovės alėją”.

Ekskursijos pradžia stotelėje Kauno aklųjų ir silpnaregių centras (į miesto pusę, prie Savanorių 249) arba kur buvo paminklas A. Šiaučiūnaitei. Galite pasirinkti dalyvauti birželio 14 d. 14 val. ar 15 d. 15 val.

Ekskursija nemokama, tačiau ji baigsis J. Grušo memorialiniame muziejuje (Kalniečių g.),  jo lankymo kaina 2 eur (įprasta suaugusiems). Pasivaikščiojimo trukmė apie 2 val.

Kontaktinis telefonas 8 611 43302

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content