Kviečiame į Eigulių piliakalnio šventę

Prieš 635 metus sudeginta Eigulių pilis…

Gegužės 19 d., penktadienį, 15 val.kviečiame į Eigulių piliakalnio šventę. Kauno piliakalnių istoriją pasakos istorikas Vytenis Almonaitis, dainuos folkloro ansamblis „Sūduva“, vad. Teresė Varnagirienė. Ant piliakalnio galima patekti iš Dusetų gatvės.

Važiuoti ar eiti Tvirtovės alėja, pro IKI parduotuvę, Lankos gatve į Dusetų g.

Ant piliakalnio stovėjo 1379 m. rašytiniuose šaltiniuose minima ir 1382 m. birželio 30 d. per Vokiečių ordino antpuolį sudeginta Eigulių (Egollen) pilis. Eigulių gyvenvietėse žmonės gyveno nuo akmens ir bronzos amžiaus

Organizatoriai – KKC “Tautos namai”, Eigulių BC, Žaliakalnio seniūnija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content