Kviečiame į A. Kumpio knygos pristatymą Karo muziejuje

Birželio 29-ąją 17.30 valandą Vytauto Didžiojo karo muziejuje bus pristatyta kario savanorio, šiandien karščiausiose Ukrainos fronto taškuose kovojančio Arūno Kumpio knyga „Ukrainos karo audrose. Savanorio iš Lietuvos dienoraštis“.

Susitikimo metu ką tik į Lietuvą sugrįžęs karys A. Kumpis pasidalins niekur negirdėtomis istorijomis iš mūšio lauko, asmeniniais išgyvenimais patekus į patį kovos veiksmų sūkurį, aptars ryžtingą Ukrainos kovą su brutalia okupanto jėga, karo mašinomis. Knygos autorius pristatymo metu taip pat pasidalins patirtimi dirbant žvalgybos ir diversijų padalinio sudėtyje bei vykdant užduotis pavojingiausiuose Charkivo, Chersono, Donbaso fronto ruožuose, tad nepraleiskite progos sudalyvauti susitikime!

Apie knygą:

 

„Ukrainos karo audrose“ – tai autentiškas savanorio iš Lietuvos dienoraštis, rašytas keturių misijų laikotarpiu karščiausiuose taškuose. Knygoje išsamiai, diena po dienos ir be jokių pagražinimų aprašomos užduotys, kuriose autoriui teko asmeniškai dalyvauti, taip pat kareiviška buitis, laimėjimai bei netektys. Daug dėmesio skiriama naudojamos ginkluotės ir taktikos aprašymui. Įspūdį sustiprina chronologiška tvarka pateikiamos originalios nuotraukos, žemėlapiai, priešo perimtų pokalbių išklotinės, taip pat nuorodos į vaizdo medžiagą.

 

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas visuomenės informavimo, krašto apsaugos sistemos veiklos viešinimo tikslais, padarytos nuotraukos bei vaizdo medžiaga gali būti skelbiama socialiniuose tinkluose, interneto svetainėse, kitose žiniasklaidos priemonėse. Svarbu: jeigu nepageidaujate būti fotografuojamas ir (ar) filmuojamas arba nesutinkate su Jūsų atvaizdo renginio nuotraukose ar vaizdo medžiagoje skelbimu, prašome apie tai informuoti fotografą, filmuotoją.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content