Kviečiame drauge paminėti  Vilijampolės prijungimo prie Kauno 100-ąsias metines

Vilijampolė – vienas seniausių Kauno priemiesčių, kaip miestelis kūrėsi XVII a. viduryje. Šias žemes valdęs LDK etmonas ir Vilniaus vaivada Jonušas Radvila čia sumanė įkurti miestą ir 1652 m. kvietė pirklius ir amatininkus atvykti ir kurtis Vilijampolėje.  Žodis Vilijampolė reiškia miestą, gyvenvietę prie Vilijos (dabar Neries) upės.

1919 m. Vilijampolė buvo prijungta prie Kauno.

 Šiai sukakčiai paminėti bei Vilijampolės istorijai prisiminti organizuojame konferenciją, vyksiančią 2019 m. gruodžio 5 d. (ketvirtadienį) 16 val. LSMU Veterinarijos akademijoje, „Žalčio“ salėje (Tilžės g. 18). Visus kviečiame dalyvauti.

Renginį organizuoja Etninio paveldo bendruomenė „Kauno Veršva“.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content