Kviečiame dalyvauti

PROJEKTO „MOKYMO IR KONSULTAVIMO PASLAUGOS JAUNO VERSLO ATSTOVAMS (asmenims nuo 16 iki 39 metų) KAUNO MIESTO ŽALIAKALNIO TERITORIJOJE“ PRISTATYMAS

 

Kviečiame registruotis telefonu arba e. paštu ir dalyvauti projekto veiklose Kauno miesto Žaliakalnio gyventojus, kurie patenka į pateiktą tikslinio dalyvio aprašą:

– Jums yra nuo 16 iki 39 metų;

– Esate ekonomiškai neaktyvus (moksleivis, studentas, neturintis darbinės veiklos);

– Nesate užsiregistravęs darbo biržoje;

– Savarankiškai dirbantys, vykdantys veiklą iki vienerių metų.

-Esate registravę Individualią veiklą, turite verslo liudijimą Žaliakalnio teritorijos ribose.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content