Kviečiame dalyvauti nemokamoje prevencinėje programoje

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis organizuoja bei vykdo širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto sveikatos stiprinimo užsiėmimus rizikos grupės asmenims.

Nemokamai vykdoma Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto sveikatos stiprinimo programa skirta 40–65 m. amžiaus gyventojams.

Mokymai vyksta 5 kartus mėnesį, vienoje grupėje dalyvauja 15–20 žmonių.

Programos dalyviai susipažins su:

  • Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos veiksniais, sveikatos rodikliais bei jų stebėjimo svarba, gyvensenos koregavimo galimybėmis ir būdais.
  • Mitybos įtaka sveikatai, sveikos mitybos principais, antsvorio ir nutukimo mažinimo galimybėmis, sveikatai palankaus maisto pasirinkimu ir gaminimu, individualių mitybos planų sudarymu.
  • Fizinio aktyvumo reikšme širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto pasireiškimui, fizinio pajėgumo vertinimo testais, tinkamo fizinio aktyvumo ir jo krūvio pasirinkimu.
  • Streso samprata ir jo įtaka širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimui ir cukrinio diabeto, streso išvengimo ir įveikimo būdais, darbo ir poilsio režimo įtaka sveikatai, darbo ir poilsio planavimu, atsipalaidavimo svarba širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai.
  • Taip pat dalyviams bus atliekamas kūno kompozicijos bei fizinio pajėgumo vertinimas.

Ką reikia padaryti, norint dalyvauti mokymuose?

  1. Kreipkitės į savo šeimos gydytoją.
  2. Paprašykite šeimos gydytojo užpildyti jūsų sveikatos būklės rodiklių lapą.
  3. Užsiregistruokite į mokymus tel. (8 37) 45 47 17
  4. Užpildytą sveikatos rodiklių lapą atsineškite į mokymus.

Dalyvavimas programoje savanoriškas ir nemokamas.  

Daugiau informacijos tel. (8 37) 45 47 17 arba el. paštu [email protected]

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content