Kviečiame dalyvauti aplinkosaugos projekte „Mes rūšiuojam. Vasara“

Aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ kviečia mažinti atliekas bendruomeniškai.

Gegužės 20 d. startuoja projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Šalia to, kad bus renkamos elektronikos, baterijų ir akumuliatorių atliekos, organizatoriai tikisi, kad projektas stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu kovoti su aplinkos užterštumu.

Elektros ir elektroninės įrangos bei baterijos atliekų negalima šalinti į buitinėms atliekoms skirtus konteinerius. Šioms atliekoms patekus į aplinką (vandenį, gruntą, atmosferą) padaroma žala gamtai, tuo pačiu ir žmonių sveikatai.

Projekto tikslas – suburti bendruomenes į vieną kumštį ir gyventi gražesnėje ir švaresnėje aplinkoje. Tik visi kartu galime kurti aplinką tausojančią visuomenę ir dirbti kaip viena, atsakinga komanda.

Šiuo metu projekte aktyviai dalyvauja virš 800 bendruomenių. Iš bendruomenių jau surinkta 290 tonų elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų atliekų.

Atidedantiems ar nerandantiems laiko išgabenti iš namų neveikiančių buitinių prietaisų, elektronikos, baterijų ir akumuliatorių – projekto organizatoriai EGIO (VšĮ ,,Elektronikos gamintojų ir importuotojų asociacija) ir GIA (Gamintojų ir importuotojų asociacija) užtikrina tokias sąlygas – su bendruomene sutartu laiku ir sutartoje vietoje atliekos bus surenkamos visai šalia namų. Tai ne vienintelis privalumas – rudens pradžioje bus susumuojami atliekų surinkimo rezultatai ir apdovanojami projekte dalyvavę gamtos mylėtojai.

Visi projekto dalyviai už surinktus atliekų kiekius pelnys taškus, kuriuos galės keisti į rėmėjų įsteigtus prizus ir paslaugas. Pastarųjų spektras išties didelis, todėl bendruomenės galės rinktis jiems labiausiai tinkantį pasiūlymą. Aktyviausieji – daugiausiai atliekų projekto metu tarp savo etapo dalyvių surinkusiai bendruomenei bus papildomai skiriami 200 EUR vertės kuponai prekėms įsigyti.

Projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ partneriai – bendrovės „Atliekų tvarkymo centras“, „Ogmina“ (www.ogmina.lt), „Forum Cinemas“ (www.forumcinemas.lt), „Skorpiono takas“ (www.skorpionas.lt), „Strategija“ (www.gocrazy.lt) ir „O‘pen Lietuva“ (www.biuroreikmenys.lt).

Bendruomenes, organizacijas, gyventojus norinčius dalyvauti projekte, kviečiame registruotis tel. 8 (5) 206 0901; 8 684 03849 arba el. p. [email protected].

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti: www.mesrusiuojam.lt arba Facebook paskyroje MesRūšiuojam.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content