Kviečiame dalyvauti akcijoje „Atminimo šviesos“

Lapkričio pradžia lietuvių kultūroje susijusi su mirusiųjų atminimu ir pagerbimu. Laikantis tradicijų lankomi kapai, deginamos žvakės.

Kiekvienoje bendruomenėje gausu išėjusių į amžinybę, kuriuos norisi prisiminti geru žodžiu, pagerbti tylos minute, uždegti atminimo žvakelę.

Įkvėpti jau daugelį metų miesto centre plukdomos „Sielų upės“, kviečiame visus studentus, dėstytojus ir visą universiteto bendruomenę dalyvauti akcijoje „Atminimo šviesos“. Prie akcijos kviečiame prisijungti ir Žaliakalnio seniūnijos bendruomenę.

Atsineškite žvakelę ir įžiebkime atminimo švieseles už visus mirusius universiteto bendruomenės narius, kuriuos saugome atmintyje, už išėjusius artimuosius ir taip pat už tuos, kurių nebėra kam paminėti.

Visi kartu kursime improvizuotą šviesų upę, ežerą, o gal net ir jūrą.

Tegul niekas nelieka pamirštas.

Akcijos laikas – lapkričio 3 d., 18.30-20.00 val.

Akcijos vieta – M. Jankaus g. skveras priešais Kalbų ir edukacijos katedrą (M. Jankaus g. 2)

Akcijos organizatoriai – LSMU Kalbų ir edukacijos katedra

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content